Nový koncept minerálnych krmív pre ošípané

17.10.2018 - Tri jasne štruktúrované produktové línie minerálnych krmív

Spoločnosť SCHAUMANN zreorganizovala produktový koncept pre prasnice, prasiatka a výkrmové ošípané a zaviedla tri jasne štruktúrované produktové línie minerálnych krmív.

 

Produktová línia SCHAUMAPHOS zabezpečuje prísun živín na dosahovanie vysokej úžitkovosti.  Použitie  CERAVITALu optimalizuje trávenie, organicky viazané stopové prvky  AMINOTRACE zabezpečujú stabilnú úžitkovosť.

 

Produktová línia SCHAUMALAC obsahuje SCHAUMANN probiotikum BONVITAL pre zdravý črevný trakt, CERAVITAL pre lepšie trávenie a organicky viazané stopové prvky  AMINOTRACE. Zastúpenie a obsah aminokyselín je prispôsobený jednotlivým výrobným oblastiam. Všetky minerálne krmivá na odchov prasiat obsahujú MiZi – nový mikronizovaný oxid zinočnatý.

 

Produktová línia DYNAPHOS predstavuje viacnásobné použitie rôznych stavebných piliérov firmy  SCHAUMANNna zvládnutie  špeciálnych situácií v oblasti výživy a kŕmenia. Organicky viazané stopové prvky AMINOTRACE, CERAVITAL a BONVITAL a tiež fytáza, monoglyceridy (MCM),  a AKTIMAG (glycinát horečnatý na zníženie stresu) sa môžu pridávať individuálne.  SCHAUMANN takýmto spôsobom ponúka každému chovu ošípaných správny koncept kŕmenia pre individuálne riešenia a lepší úspech v maštali.

 

SCHAUMANN pomocou nových produktových línií  minerálnych krmív  kladie základy pre modernú, výživu ošípaných, zohľadňujúcu potreby zvierat a životného prostredia. Tým sa stáva úspech v maštali reálny.

 

Ďalšie informácie získate u odborných poradcov alebo priamo v centrále  firmy SCHAUMANN:

 

SCHAUAMNN SLOVENSKO, spol. s r.o.

Černyševského 26

851 01 Bratislava

tel.: +421 2 6241 0345

fax: +421 2 6241 0348

e-mail: schaumann@schaumann.sk

www.schaumann.sk

SCHAUMANN SLOVENSKO

Tel. +421 2 6241 0345

Fax +421 2 6241 0348